SonyEricsson Vivaz
.:خوش آمدید:. Smile

...::::wlc to vivaz forum::::...
SonyEricsson Vivaz
.:خوش آمدید:. Smile

...::::wlc to vivaz forum::::...
SonyEricsson Vivaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SonyEricsson Vivaz

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  
خوش آمدید! از این پس ثبت نام بدون نیاز به باز کردن لینک فعال سازی (در ایمیل شما) انجام شده و به صورت خودکار اکانت شما فعال می شود
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
Most Viewed Topics
نصب بدون ساین برنامه فوق العاده spb shell
SmartCOM فعال سازی جی پی اس
بشتابید بشتابید سایت جدید برای ساین کردن ، خدایا شکرت
جدیدترین تم های ویوازی به روزرسانی در 90.7.24
VPN in VIVAZ
نسخه ادیت شده مرورگر Opera mini برای گوشی های S60v3 و S60v5
درخواست برنامه
هرآنچه از ویواز میدانم!
چند کد مخفی برای ویواز
برنامه ای جدید برای هک گوشی بدون نیاز به ساین(گویا روی ویوازم جواب میده)م
بیدفا
بیدفا
Keywords

Go down 
+8
Mostafa
shaian
ویوازی
mpi2480
mehrdad
amirhosseinrampour
عبدالله
mikevivaz
12 posters
AuthorMessage
mikevivaz
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mikevivaz

مکان : تهران

SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty
PostSubject: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty17/7/2011, 2:37 pm

سلام دوستان گل برنامه زیر بهترین برنامه حال حاضر که نیازی هم به ساین کردن نداره برای جی پی اس برای گوشی های وی واز و وی وازپرو هستSmartCOMفوق العادست . من باهاش کار کردم بسیار راحته ، فقط بهتره تو فضای باز باشید تا بهترین جواب رو بدهدانلود کنید مشکل داشتید پیام بدید
Back to top Go down
عبدالله
کاربر عادی
کاربر عادی

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty27/8/2011, 12:41 pm

سلام دوست عزیز من هم قبلا با این برنامه کمی کار کردم خوبه ولی الان لینکشو گذاشتی؟! چون من نمی بینمش یا حق
Back to top Go down
mikevivaz
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mikevivaz

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty28/8/2011, 3:07 pm

بنا به در خواست دوست عزیز لینک این برنامه قرار داده شد
لازم به ذکر است برنامه فوق احتیاجی به ساین ندارد
نظر فراموش نشود لطفا
برای گرفتن نقشه ها هم می توانید به سایت گوگل مراجعه کرده سپس اسم شهر را وارد کنید و بعد از آن نام برنامه که همان اسمارت کام است را وارد کنید و نقشه موردنظر خود را بیابید و دانلود کنید
بعد از نصب برنامه در قسمت تنظیمات تغییر زیر را انجام دهید
setting ----> use internal GPS ----> yes

لینک برنامه
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
amirhosseinrampour
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
amirhosseinrampour

مکان : shiraz

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty14/9/2011, 7:27 am

سلام این برنامه اسمارت کام خوبه ولی گارمین 5 خیلی بهتره من از طریق سایت گارمین آپدیت نقشه ایران رو گرفتم حجمشم 50مگابایت هست و خود نرم افزارم 11 مگابایت خیلی خوبم جواب میده راهنمای صوتی هم داره توی سایت اوپدا دات ای ار هست به همراه آموزش نصب توی قسمت سیمبین ببخشید که لینک نمیکنم آخه کاربر تازه واردم تا یه هفته حق لینک ندارم.
Back to top Go down
https://facebook.com/amirhossein.rampour
mehrdad
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty16/9/2011, 10:56 am

mikevivaz wrote:
نظر فراموش نشود لطفا
برای گرفتن نقشه ها هم می توانید به سایت گوگل مراجعه کرده سپس اسم شهر را وارد کنید و بعد از آن نام برنامه که همان اسمارت کام است را وارد کنید و نقشه موردنظر خود را بیابید و دانلود کنید

لینک برنامه

سلام دوست عزيز . ممنون بابت برنامه .خيلي عالي بود
من نقشه چند شهر رو گرفتم ونصب كرم.يكم نقشه ها قديمي هستند.تونستم نقشه ها رو بيارم
ميشه يكم در مورد كار با اين نرم افزار توضيحاتي بديد
Back to top Go down
mikevivaz
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mikevivaz

PostSubject: توضیحات   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty16/9/2011, 2:25 pm

mehrdad wrote:
mikevivaz wrote:
نظر فراموش نشود لطفا

لینک برنامه

سلام دوست عزيز . ممنون بابت برنامه .خيلي عالي بود
من نقشه چند شهر رو گرفتم ونصب كرم.يكم نقشه ها قديمي هستند.تونستم نقشه ها رو بيارم
ميشه يكم در مورد كار با اين نرم افزار توضيحاتي بديد

دوست عزیز ، در حال حاضر این برنامه بی دردسر ترین برنامه برای جی پی اس است که نیاز به ساین و اینجور چیزا نداره
گزینه های زیادی توی منوهای این برنامه هست که در زید چندتا نکته رو متذکر می شم
دوستان عزیز برای کارایی بهتر از این برنامه تغییرات زیر را علاوه بر تغییر ذکر شده در بالا ، انجام بدهند:
گزینه های زیر غیر فعال گردندد یعنی ستاره کنار گزینه در منو حذف شود
برای حذف خطوط راهنمای عمودی و افقی و واضح تر شدن نقشه
View ----> Show -----> Show Grid
برای فعال کردن یا غیر فعال کردن نشان دادن مسیر حرکت از ابتدای فعال سازی جی پی اس
view ----> Show ---> Show Track
برای غیر فعال کردن چرخش بی مورد نقشه
maps ---> Auto rotate
لازم به ذکر است برای استفاده از جی پی اس ، توصیه می شود در فضای باز قرار بگیرید . برای سهولت کار ابتدا به منوی زیر بروید
View ----> Satellites modes
در اینجا شما یک دایره می بینید و چندتا مستطیل کوچک در بالا سمت راست صفحه که نشاندهنده ماهواره های جی پی اس یافت شده است ، در این قسمت باید صبر کنید تا گوشی ، حدود هفت یا هشت ماهواره را پیدا کند . در این صورت در وسط دایره چندتا ماهواره به صورت سبز رنگ پدیدار می شود که نشان دهنده اتصال صحیح شما به ماهواره ها است حالا به منوی زیر بروید و موقعیت خود را ببینید
vew ----> maps mode
اطلاعاتی نظیر سرعت شما و موقعیت جغرافیای شما نیز در بالای صفحه نمایش داده شده است
باز هم اگر سوالی بود ، بنده در خدمتم
Back to top Go down
mikevivaz
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mikevivaz

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty16/9/2011, 2:29 pm

amirhosseinrampour wrote:
سلام این برنامه اسمارت کام خوبه ولی گارمین 5 خیلی بهتره من از طریق سایت گارمین آپدیت نقشه ایران رو گرفتم حجمشم 50مگابایت هست و خود نرم افزارم 11 مگابایت خیلی خوبم جواب میده راهنمای صوتی هم داره توی سایت اوپدا دات ای ار هست به همراه آموزش نصب توی قسمت سیمبین ببخشید که لینک نمیکنم آخه کاربر تازه واردم تا یه هفته حق لینک ندارم.
با سلام خدمت دوست گرامی
من گارمین رو روی ویواز پرو نصب کردم اما مشکل تاچ دارم ، هرچی روی صفحه می زنم ، گزینه ها انتخاب نمی شن ، شما روی چه گوشی امتحان کردید ؟ اگه روی ویواز یا ویواز پرو بوده ، لطف کنید ، لینکشو واسم ایمیل کنید
ایمیل من
Back to top Go down
amirhosseinrampour
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
amirhosseinrampour

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty16/9/2011, 4:27 pm

mikevivaz wrote:
amirhosseinrampour wrote:
با سلام خدمت دوست گرامی
من گارمین رو روی ویواز پرو نصب کردم اما مشکل تاچ دارم ، هرچی روی صفحه می زنم ، گزینه ها انتخاب نمی شن ، شما روی چه گوشی امتحان کردید ؟ اگه روی ویواز یا ویواز پرو بوده ، لطف کنید ، لینکشو واسم ایمیل کنید
ایمیل من

سلام روی گوشی ویواز امتحان کردم جوابم داد مشکل تاچم نداره.
Back to top Go down
mpi2480
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mpi2480

مکان : tab

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty12/10/2011, 7:56 pm

سلام به همگی بی مقدمه بگم منم یه وقتی گارمین رو ئنصب کردم ولی منم مشکله تاچ پیدا کردم.یه سوال هم دارم اونم اینکه بعد از هک گوشی نمیدونم چی شده که دیگه نمیتونم اسمارت کام رو استفاده کنم هر وقت بازش میکنم بعده جند ثانیه خود به خود بسته میشه چیکار کنم؟
Back to top Go down
ویوازی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
ویوازی

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty13/10/2011, 4:14 am

mpi2480 wrote:
سلام به همگی بی مقدمه بگم منم یه وقتی گارمین رو ئنصب کردم ولی منم مشکله تاچ پیدا کردم.یه سوال هم دارم اونم اینکه بعد از هک گوشی نمیدونم چی شده که دیگه نمیتونم اسمارت کام رو استفاده کنم هر وقت بازش میکنم بعده جند ثانیه خود به خود بسته میشه چیکار کنم؟
شخصا گوشیمو هک نکردم
اما چندجایی که عضو هستم بعضی از دوستان بعد از هک گوشی دچار چندتا مشکل شدند!
یکیش عدم اتصال جی پی اس هست!SmartCOM فعال سازی جی پی اس 3696926579
بهرحال هک گوشی درکنار مزیت هایی که داره معایبی هم داره که وقتی فردی ریسک میکنه و گوشی هک میکنه حتما اینها رو به جون خریده
امیدوارم مشکلتون حل بشه اما من که براش راه حلی سراغ ندارم شاید دوستان دیگر بیشتر در جریان باشندWink
Back to top Go down
amirhosseinrampour
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
amirhosseinrampour

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty13/10/2011, 6:57 am

سلام من گوشیمو هک کردم اما این مشکل اصلا به وجود نیومده و گارمین کاملا مثل قبل کار میکنه مشکل تاچ هم نداره
Back to top Go down
mpi2480
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mpi2480

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty14/10/2011, 6:35 pm

فقط ای کاش تو سایته اصلی که روشه هک رو زده بودین یه توجه مهم میزدین که:هکه گوشی یه ریسکه بزرگه!چون من خوشبختانه فایل های cer وkey رو دارم لازم نبود هک کنم.

حداقل به خوده گوشی آسیب نزنه بهتره.حالا میشه همه ی فایل های هک رو تمییز کرد دیگه؟یعنی کاملا پاکش کرد؟البته به جز ریسته کلی؟
Back to top Go down
ویوازی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
ویوازی

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty14/10/2011, 6:45 pm

mpi2480 wrote:
فقط ای کاش تو سایته اصلی که روشه هک رو زده بودین یه توجه مهم میزدین که:هکه گوشی یه ریسکه بزرگه!چون من خوشبختانه فایل های cer وkey رو دارم لازم نبود هک کنم.

حداقل به خوده گوشی آسیب نزنه بهتره.حالا میشه همه ی فایل های هک رو تمییز کرد دیگه؟یعنی کاملا پاکش کرد؟البته به جز ریسته کلی؟

کاملا موافقم باهاتون

ولی میدونستید که من در وبلاگ نویسنده نیستم؟؟؟؟

من اگه بودم حتما تذکر مینوشتم

فکرمیکنم با ریست کلی کلیه اثارش از بین میره

من همیشه کامنت میگذارم حتی در مورد اون پچ افزایش سرعت هشدار دادمSmartCOM فعال سازی جی پی اس 3112022095

نگران نباشید درکنار اینکه گوشی بعضی ها بعد از هک حتی بالا نمیاد،خیلی ها هم هیچ مشکلی بعد از هک ندارند!
Back to top Go down
mpi2480
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
mpi2480

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty14/10/2011, 7:41 pm

نه بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با این وصف من فک نکنم دیگه طرفه هک و پچو این چیزا برمااااااااا
Back to top Go down
shaian
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

مکان : ايران

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty3/11/2011, 6:46 pm

دوستان يه پيشنهاد:
من وقتي ويواز رو خريدم اسمارت كام رو نصب كردم و چون گوگل مپ اينترنتي بود
و نقشه هاش ذخيره نمي شدن
و خرج ورميداشت، بيشتر از اسمارت كام استفاده مي كردم. بعد اوي مپ نوكيا رو با نقشه هاي آفلاينش (البته براي تهران و كرج كه به دردم مي خوره و بقيه رو لازم ندارم) نصب كردم و اسمارت كام رو بي خيال شدم و حذفش كردم. چون امكانات و كيفيت و راحتي اوي مپ خيلي بيشتر بود. ولي اخيرا راه بهتري پيدا كردم كه به شما هم پيشنهاد مي كنم: نرم افزار گوگل مپز رو دانلود كنيد (همون ورژن روي گوشي رو) و اون رو توي مموري نصب كنيد. در جواب اين سوال كه آيا ميخوايد جايگزين بشه بله رو بزنيد. حسن اين كار چيه؟ اينه كه ديگه هم مي تونيد نقشه هاي آفلاين گوگل مپ رو روي مموري بريزيد و هم اين كه هر چي نقشه ذخيره بشه ديگه پاك نميشه و مي تونيد مثلا يه بار كه به اينترنت پرسرعت روي گوشي دسترسي داشتيد يا حتي با بسته پيشنهادي هزار تومني همراه اول و ايرانسل تمام نقشه هاي مورد نيازتون رو ذخيره كنيد. ديگه نه مشكل مسيريابي داريد. نه كاليبره كردن اسمارت كام يا كيفيت پايين نقشه هاش و...
فقط شرمنده كه نمي تونم الان لينكاي لازم رو بذارم. سعي مي كنم در آينده اين كارو بكنم. شايدم بهتر باشه يه تاپيك مستقل براش بزنيم. لطفا نظر بديد.
Back to top Go down
Mostafa
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
Mostafa

مکان : ایران-اهواز

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty4/11/2011, 12:06 pm

shaian wrote:
دوستان يه پيشنهاد:
من وقتي ويواز رو خريدم اسمارت كام رو نصب كردم و چون گوگل مپ اينترنتي بود
و نقشه هاش ذخيره نمي شدن
و خرج ورميداشت، بيشتر از اسمارت كام استفاده مي كردم. بعد اوي مپ نوكيا رو با نقشه هاي آفلاينش (البته براي تهران و كرج كه به دردم مي خوره و بقيه رو لازم ندارم) نصب كردم و اسمارت كام رو بي خيال شدم و حذفش كردم. چون امكانات و كيفيت و راحتي اوي مپ خيلي بيشتر بود. ولي اخيرا راه بهتري پيدا كردم كه به شما هم پيشنهاد مي كنم: نرم افزار گوگل مپز رو دانلود كنيد (همون ورژن روي گوشي رو) و اون رو توي مموري نصب كنيد. در جواب اين سوال كه آيا ميخوايد جايگزين بشه بله رو بزنيد. حسن اين كار چيه؟ اينه كه ديگه هم مي تونيد نقشه هاي آفلاين گوگل مپ رو روي مموري بريزيد و هم اين كه هر چي نقشه ذخيره بشه ديگه پاك نميشه و مي تونيد مثلا يه بار كه به اينترنت پرسرعت روي گوشي دسترسي داشتيد يا حتي با بسته پيشنهادي هزار تومني همراه اول و ايرانسل تمام نقشه هاي مورد نيازتون رو ذخيره كنيد. ديگه نه مشكل مسيريابي داريد. نه كاليبره كردن اسمارت كام يا كيفيت پايين نقشه هاش و...
فقط شرمنده كه نمي تونم الان لينكاي لازم رو بذارم. سعي مي كنم در آينده اين كارو بكنم. شايدم بهتر باشه يه تاپيك مستقل براش بزنيم. لطفا نظر بديد.

اینکه وقتی از برنامه خارج میشید نقشه ها میپرن مشکلش با تغییرات توی ستتینگ برنامه حل می شه
این برنامه گوگل مپی که شما نصب کردید می شه بدونه استفاده از اینترنت روی نقشه مسیر یابی و از جی پی اسش استفاده کرد؟
Back to top Go down
http://www.vivazforum.tk
shaian
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

مکان : ايران

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty6/11/2011, 12:03 am

Mostafa wrote:

اینکه وقتی از برنامه خارج میشید نقشه ها میپرن مشکلش با تغییرات توی ستتینگ برنامه حل می شه
این برنامه گوگل مپی که شما نصب کردید می شه بدونه استفاده از اینترنت روی نقشه مسیر یابی و از جی پی اسش استفاده کرد؟
گوگل مپ اصلي ويواز رو كه روي درايو سي نصب شده نميشه تنظيماتش رو تغيير داد كه نقشه ها رو توي مموري ذخيره كنه. به همين خاطر بعد از ذخيره حدود بيست يا سي مگ شروع ميكنه نقشه هاي جديد رو جايگزين قديمي ها ميكنه. و قبلي ها پاك ميشن ولي با روشي كه گفتم اين مشكل حله. در مورد سوال دومتونم بله ميشه بدون اينترمتم از جي پي اسش استفاده كرد و جاي شما رو رو نقشه نشون ميده ولي براي شروع مسيريابي به اينترنت نياز داره

ضمنا با اين تغييرات جديد صفحه بيچاره شدم تا راه ارسال اين پستو پيدا كردم. چرا توي همون پاسخ سريع دكمه ارسال نداره؟
Back to top Go down
Mostafa
مدیر کل انجمن
مدیر کل انجمن
Mostafa

مکان : ایران-اهواز

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty6/11/2011, 3:42 am

shaian wrote:
Mostafa wrote:

گوگل مپ اصلي ويواز رو كه روي درايو سي نصب شده نميشه تنظيماتش رو تغيير داد كه نقشه ها رو توي مموري ذخيره كنه. به همين خاطر بعد از ذخيره حدود بيست يا سي مگ شروع ميكنه نقشه هاي جديد رو جايگزين قديمي ها ميكنه. و قبلي ها پاك ميشن ولي با روشي كه گفتم اين مشكل حله. در مورد سوال دومتونم بله ميشه بدون اينترمتم از جي پي اسش استفاده كرد و جاي شما رو رو نقشه نشون ميده ولي براي شروع مسيريابي به اينترنت نياز داره

ضمنا با اين تغييرات جديد صفحه بيچاره شدم تا راه ارسال اين پستو پيدا كردم. چرا توي همون پاسخ سريع دكمه ارسال نداره؟

قالب مشکل داره هنوز عذر می خوام
اگه تونستین این گوگل مپی که استفاده می کنید لینکشو بذارید اعضا استفاده کنن
و توی بلاگ هم با اسم خودت قرارش بدم
خیلی ممنون
Back to top Go down
http://www.vivazforum.tk
metti11
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty17/7/2012, 3:26 am

salam doostan man vaghti rooie linke download kilik mikonam saiti be esme tondast miad va dige bar roie harchi ke kilik mikonam hich taghiri nemikone motmaeenid ke linke download 2roste?
Back to top Go down
MILAKOSAT
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty13/3/2013, 1:49 pm

من تازه دست دومش رو 250 خریدم دو تا عیب داره
1 call recorder
نصب نمیشه
2
qt 4.7.3
به بالا هنوز واسش نیومده
Back to top Go down
reza1368
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty10/4/2013, 5:26 am

سلام؛خوب هستین؟
من این برنامه رورو ویواز نصب کردم وقتی بازش میکنم تقریبا10 ثانیه بعد خود به خود میبنده برنامه رو؛لطفا یه راهنمایی بکنین
Back to top Go down
mandeh
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty26/4/2013, 3:04 am

The resource requested could not be found on this server!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: SmartCOM فعال سازی جی پی اس   SmartCOM فعال سازی جی پی اس Empty

Back to top Go down

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» آزاد سازی حافظه رم با CellPhoneSoft RAMBlow Pro v1.31
» بشتابید بشتابید سایت جدید برای ساین کردن ، خدایا شکرت
» ترفند ارسال عکس رنگی بدون فعال بودن mms
» سوال درمورد عدم فعال بودن مکالمه با کنتاکتهای نیمباز دز ویواز؟